Футбольний чемпіонат «Копа» продовжується

Першого грудня завершилось перше коло чемпіонату з міні – футболу «КОПА», який вже 3-ій рік поспіль проводить “Центр Опіки Сиріт”. До участі цьогоріч задіяна також і команда НРЦ Святого Миколая «СИЛА» , якою опікуються активісти Брюховицького осередку ГО “Розвиток Громади”.


Команди, задіяні в турнірі, представляють сиротинці, спеціалізовані школи-інтернати та навчально - реабілітаційні центри Львова та області. Команда «Слила» вже має свої успіхи. Активісти ГО поставили собі за мету сформувати середовище дружби та довіри з дітьми, які потребують уваги більше, ніж інші.

Команда «СИЛА» протягом чемпіонату зіграла вісім ігор, які завершувались завжди емоційно.

Щотижневі тренування та любов до футболу ідуть дітям на користь. Кожного матчу юні футболісти показують кращий результат, оперативність та згуртованість. Діти починають розуміти, що таке справжній футбол, виникає відчуття мужньої та дорослої команди. Саме в форматі дружби діти спрямовують свою силу в правильне русло та разом з тим дисциплінуються, що є нагально необхідним для їхньої участі в житті громадянського суспільства. Ми маємо чим пишатись на теренах нашого селища, - каже активіст Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади»  Володимир

Нагадаємо, 18 листопада відбувся турнір чемпіонату «Копа», в якому взяла участь команда «Сила».