Вихованці НРЦ Святого Миколая отримали теплий одяг та різноманітні смаколики

Учасники брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» постійно опікуються вихованцями навчально-реабілітаційного центру ім. Святого Миколая. Активісти щоразу влаштовують малечі цікаве дозвілля, проводять освітні заняття та просто навідуються в гості. Цього разу дітям передали необхідні речі та смачні гостинці.

Подарунки для дітей активісти збирали  протягом двох місяців. У результаті, близько сотні малюків із Брюховичта вихованці навчально-реабілітаційного центру отримали різноманітні презенти: іграшки, одяг, книжки, канцтовари та смаколики.

                                   

Найближчих друзів, завжди хочеться тішити приємними та смачними подарунками. В осінні, холодні дні особливо хочеться уваги та теплого спілкування, а ще краще  - подарунків. Тож саме це ми організували для наших друзів – вихованців НРЦ. Справжньою ейфорією для нас вкотре  виявились непідкупні дитячі емоції та щирі слова подяки. Адже так тепло та приємно можуть оцінити старання  лише вони, - ділиться враженнями активістка брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» Лілія Гончарук

                                

Активісти ГО «Розвиток Громади»  висловлюють щиру подяку: "Радимо справжнє молоко" - за масштабну кількість смачних йогуртів, TheКРЕКЕРs та Степанків кондитерські вироби - за хрумке та різнокольорове печиво, Фабриці перших фантазій «Окто» - за  різнокольоровий, натуральний, український плей–дог. А також велике дякую власниці салону краси  "MartelleStudio" - Марті Нестерук, яка вкотре відгукується, допомагає, тепло приймає та завжди тішить малечу.