У Брюховичах активісти порадували пасажирів ретро-поїзда смачненьким

Уже другий рік поспіль в період зимових свят по маршруту "Львів – Брюховичі" курсує ретро – поїзд. Учасники ГО частували пасажирів смаколиками та теплим чаєм, щоб зробити перебування гостей у Брюховичах ще більш незабутнім. За зібрані кошти  активісти придбали принтер для НРЦ Святого Миколая.


Прибувши на перон вокзалу, потяг перебуває там 45 хвилин. Кожен охочий турист має змогу сфотографуватись з металевим велетнем і прогулятись Брюховичами - “зеленими легенями” Львова. Проте вокзал та прилегла територія немає ніякої інфраструктури та місць, де туристи можуть погрітись, випити гарячого чаю в таку холоднечу чи з’їсти чого-небудь смачненького.  Цього року активісти Брюховицького осередку ГО “Розвиток Громади” задля створення тепла, святкової атмосфери та веселощів, підготували солодкий та апетитний сюрприз для туристів. Колективно вирішили зробити колоритнішим перебування якомога більшої кількості пасажирів поїзда, серед яких у переважній більшості діти, які потребують тепла та розваг більше за всіх. Часто на брюховицький перон прибувало близько 200-от дітей та їхніх батьків.

Рейси відбувались в період вихідних та святкових днів аж до 14 січня.

“Наші активісти організували благодійний ярмарок домашньої випічки, яку виготовляли власними силами та за участі небайдужих брюхівчан. Окрім випічки та чаю святковий настрій туристам дарувала і різдвяна музика, яку підготували для туристів на пероні, а останній рейс супроводили ще й спільним ліпленням снігового зайця, який привернув увагу значно більше, аніж сам поїзд та сформував чергу з охочих сфотографуватись з ним. Хочемо сказати, що пасажири поїзда не лише занурились у святкову атмосферу Різдва, поласували смачною випічкою, розважились , а й долучились до благодійної акції. Отримані  кошти ми спрямували на потреби НРЦ Святого Миколая, подарувавши такий потрібний для них кольоровий принтер” – розповів керівник брюховицького осередку ГО “Розвиток Громади” Беньо Володимир.


Принтер та святковий подарунок-сюрприз активісти вручать дітям закладу під час святкового концерту, який проведуть спільно з літературно - театральною студією “Чарівна Торбинка” при бібліотеці № 29 Брюхович та студією дитячого танцю “Драйв” найближчим часом.