Іпотерапія для потребуючих дітей в Брюховичах

28 лютого в рамках проекту «Допомога людям з особливими потребами» активісти Брюховицького осередку ГО "Розвиток Громади" спільно з центром оздоровчої верхової їзди «Кептарик» організували заняття кінного спорту та іпотерапії на іподромі львівського СКА. Участь приймали 5 дітей з малозабезпечених сімей з Брюховичів та 5 вихованців НРЦ ім.Святого Миколая.

                            


На сьогодні заняття кінного спорту з використанням реабілітаційної методики – іпотерапії набуває все більшої популярності. Це чудова нагода не лише корисно і незабутньо провести час, а й засіб реабілітації, при якій забезпечується швидше поліпшення стану здоров’я, покращення роботи функцій опорно – рухової системи, що так важливо дітям з обмеженими фізичними можливостями.

У процесі  іпотрепії діти мали можливість виконати фізичні вправи верхи на коні, безпосередньо поспілкуватись з тваринами та подолати власний страх і тривогу. А також нашим маленьким гостям провели пізнавальну екскурсію, розповіли про своїх тварин-улюбленців, досягнення і труднощі з якими стикається кінний спорт сьогодні. На завершення заходу радісна малеча, досхочу накатавшись на конях, підготували маленькі смаколики для тварин: з власних рук яблуками та морквою частували коней.