У Брюховичах борються із хамовитими та непунктуальними «маршрутниками»

За словами брюховицьких активістів, маршрут №8 «ходить» з порушеннями графіка, водії грубіянять і сходять з останнього «вечірнього» рейсу. Активісти ГО звернулися за поясненнями в адміністрацію АТП «МІРА і К», яке обслуговує маршрут.

Мешканці Брюхович невдоволені курсуванням автобусів на маршруті №8, який обслуговує АТП «Міра і К».  Люди скаржаться на грубе ставлення водіїв до пасажирів, а також недотримання графіка руху. Крім того, водії порушують правила перевезення людей, адже у салоні маршрутки часто накурено і брудно.

Ще на початку року відбулась зустріч ініціативної групи з Брюховичів, представників Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади», селищного голови та представників АТП «Міра і К» за круглим столом. Проте бажаних результатів ця зустріч не принесла. Водії маршруту №8 не переглянули своє ставлення до пасажирів.

Після цього брюховицькі активісти ГО разом із юристом «Розвитку Громади» навідались в головний офіс «Міри і К», де їм пообіцяли більше звертати увагу на випадки порушення. На сторінці «Брюховичі BLOG»  Володимир Беньо, активіст «Розвитку Громади», повідомив:

За словами адміністрації АТП «МІРА і К» станом на 15.01.17, (коли відбулась зустріч брюхівчан та керівництва АТП) від початку року вони отримали ЛИШЕ 3 скарги, від Управлінням транспорту і зв’язку ЛМР, відповідно до поступлень на “Гарячу лінію міста” щодо «8»-го маршруту і тому не вбачають систематичних порушень в наданні послуг перевезень.

Після дворазового втручання активістів на маршрут зрештою виїхало більше автобусів, а водії маршруток пішли на переговори із селищним головою для врегулювання ситуації.

Громадівці та ініціативна група Брюховичів ініціює електронне анкетування щодо порушень та збір підписів у пасажирів 8-ки. Зібрані скарги будуть прикріплені у офіційному листі-зверненні до Управління транспорту та зв’язку ЛМР.

Учасники ГО планують здійснити чотиристоронню зустріч: мешканці Брюхович; перевізники, які є власниками маршруток; АТП та Управління транспорту і зв’язку ЛМР, щоб обговорити проблему і отримати очікуваний результат.