Вихованці інтернатів знову зустрілись на футбольному полі

Вже втретє цього сезону футбольне поле комплексу «Електрон» приймає вихованців інтернатів. Участь взяла також команда Навчально-реабілітаційного центру Св. Миколая «СИЛА», якою опікуються активісти Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади»

Цього разу суперниками стали гравці команди «АКУЛИ», які протягом гри виправдовували свою назву та показували активну, місцями хитру та небезпечну гру. Але незважаючи на це, наша «СИЛА» не відставала, активно боролась за перемогу і вже в першому таймі відкрила рахунок та завершила його перемогою, забивши два голи у ворота суперника. В другому таймі, на жаль, наші гравці пропустили чотири голи у свої ворота.

Попередні матчі та тренування дають свої результати - вихованці НРЦ ім Св. Миколая здатні розробити власну стратегію в процесі гри та створювати футбольні моменти для власної перемоги.

-  Я дуже щасливий, що є такий турнір, де проводиться багато ігор, ми граємо футбол з різними командами на великому стадіоні, а не в межах школи. З нами часто проводять тренування і нам дуже приємно, коли ми забиваємо гол суперникам - це все створює відчуття справжньої команди, - ділиться враженнями вихованець Навчално-реабілітаційного. центру Св Миколая Руслан Білей.