У Брюховичах діти та бійці АТО розмовляли про мир в Україні

У четвер, 21 вересня, до міжнародного Дня Миру учасники бойових дій завітали до навчально-реабілітаційного центру святого Миколая, що у смт. Брюховичі. Українських військовослужбовців на розмову з вихованцями закладу запросили активісти ГО «Розвиток Громади». Адже нам вкрай важливо, аби молоде покоління розуміло, що саме відбувається на сході України та чому так важливий мир у нашій державі.

З малечею спілкувались учасники російсько-української війни, що мешкають у Брюховичах: Євген Парвасюк, Андрій Сидорак та Тимур Баротов. Хлопці розповідали про власні переживання і про те, як страшно, коли війна охоплює мирні міста. Також бійці вчили дітей цінувати кожен момент життя та вірити у найшвидшу перемогу України, аби у нашій державі запанував мир та спокій.

Вважаю, що ніхто не розкаже дітям про мир краще від тих людей, котрі пережили війну. Ми живемо і лише частково відчуваємо наслідки бойових дій на сході. Та є ті, хто відчув і пережив їх сповна і, як ніхто інший, цінує спокій та мир. Про ці речі ми і говорили сьогодні з дітьми, - розповідає керівник Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» Володимир Беньо

У свою чергу, діти подарували бійцям паперових голубів , яких напередодні виготовили з активістами осередку в знак миру та добробуту. Також діти для бійців розказували вірші та співали пісні.


 

По завершенню зустрічі діти пообіцяли гарно вчитись та розвиватись задля України та своїх героїв - бійців АТО.