День спонтанного прояву доброти у Брюховичах

Активісти Брюховицького осередку ГО "Розвиток Громади" організовували акцію «Подаруй дитині тепло». Протягом місяця часу в приміщенні офісу осередку проводився збір одягу, взуття, іграшок, канцтоварів для діток з малозабезпечених та багатодітних сімей селища, а також вихованців НРЦ ім.Святого Миколая. До акції долучались небайдужі місцеві жителі, львів’яни, Батьківська Рада (Брюховичі) , Центр Опіки Сиріт.

Впродовж тижня активісти сортували, пакували та розподіляли принесені речі між сім’ями, адже відгукнулося доволі багато людей.

У суботу 18-го лютого в міжнародне свято «День спонтанного прояву доброти» кожен із 40 дітей з малозабезпечених сімей отримав особистий пакунок з одягом, взуттям, іграшками, книжечками та іншими дрібничками.

Саме такий день є хорошим способом проявити свої добрі наміри по відношенню до дітей, а також подарувати їм частинку свого тепла та любові. Щасливі та усміхнені діти щиро дякували активістами.

Також активісти найближчим часом доставлять одяг та взуття для вихованців НРЦ ім.Святого Миколая.

Активісти Брюховицького осередку ГО "Розвиток Громади" щиро вдячні всім небайдужим людям, які долучились до акції не лише матеріальними вчинками, а й хорошими словами та подякою за таку роботу на благо дітей селища. Дякуємо всім за добрі та теплі вчинки. Добро об’єднує!!!