Іноземний гість у Брюховичах розповідав про свої таємниці успіху

11 листопада у Брюховичі завітав виходець з сонячної Анголи, поліглот, геолог Антоніу Мабіала. Гість розповів про знання мови як ключ до фрілансу та як ставити мету і йти до неї малими, але впевненими кроками.

Крім основної лекції, Антоніу ділився своїми враженнями від перебування в Україні, знайомство зі львівським колоритом, навчання в університеті та ангольські традиції. 

Дружнє спілкування з Антоніу не обмежилось офіційним виступом, а продовжилось за розмовами з горнятком чаю  про відмінності української та ангольської культур. На завершення африканський гість пообіцяв неодмінно ще раз завітати до Брюхович. 

Сьогодні я й для себе почув багато цікавого. Антоніу дуже цікава і різностороння особистість, з ним цікаво спілкуватись. Цікаво також слухати про традиції і умови життя в такій далекій країні. Сьогодні у нас був дуже насичений і цікавий день і ми дякуємо за це Антоніу, - ділиться враженнями активіст Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» Володимир.


Нагадаємо, нещодавно активісти ГО «Розвиток Громади» провели заняття по догляду за красою для дівчаток НРЦ ім. Святого Миколая