Вихованки реабілітаційного центру провідали військових у госпіталі

В рамках проекту «Таємниці юної леді», який проводиться за ініціативи активістів Брюховицького осередку ГО "Розвиток Громади" та з нагоди Міжнародного дня всіх закоханих вихованки навчально-реабілітаційного центру Св. Миколая виготовили валентинки для бійців АТО. Дівчата вручили листівки військовим у госпіталі.

Провести майстер-клас активісти осередку ГО запросили художниць Postcards manufacture, які розповіли дівчатам про особливості створення та оформлення листівок. За цікавим і захопливим заняттям дівчата встигли і створити креативні валентинки, і вдосталь поговорити на «дівочі» теми. Разом з вихователями дітвора виготовила ще близько 200 листівок, які згодом подарували воїнам АТО, що перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону. Пацієнти радо приймали валентинки і солодкі гостинці.

Нагадуємо, що учасники Брюховицького осередку вже не вперше навідуються до госпіталя. В грудні минулого року активісти разом з учнями СЗШ №41 мали нагоду передати пряники та поспілкуватись з бійцями.

ГО «Розвиток Громади» висловлює подяку майстрам-художницям Postcards manufacture за цікавість до хороших справ та співпрацю.