Остап Дроздов зустрівся з жителями Брюховичів

26 квітня в стінах ЗОШ № 41, школярі, вчителі та просто зацікавлені люди зустрілись з українським письменником, журналістом, ведучим хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом», що транслюється на телеканалі ZIK – Остапом Дроздовим. Зустріч організували активісти брюховицького осередку в рамках проекту «Профорієнтація». 

У школі я  завжди добивався справедливості і відстоював свою думку, - розпочав розмову із школярами журналіст. – Важливо добиватися своїх цілей діями і оточувати себе хорошими людьми. Зараз вам важливо читати якнайбільше книжок і зрозуміти для себе якою саме справою ви хочете займатися у майбутньому.

Серйозний, цілеспрямований, дискусійний та прямий Остап Дроздов в екрані телевізора і відкритий, щирий, харизматичний, з прекрасним почуттям гумору та особливим підходом до кожного  у житті – саме з таким паном Остапом познайомились усі присутні. З швидким плином сучасності, приходом інтернет – мереж у життя, важко зацікавити і навчити слухати школярів. Цей стереотип зумів розвіяти пан Остап. Зацікавленні та натхненні школярі вслуховувались, спостерігали та задавали питання спікеру.

Український журналіст спілкувався з школярами про те, як досягти професійного успіху не лише в журналістиці, а ще як стати успішним у всіх сферах життя. Багато читати, розвиватися у тій сфері, яка найбільше цікавить - радив він школярам. А ще, не боятися бути не таким як усі, адже кожен з нас – особливий і може принести багато корисного у цей світ.
 

«Вчіться читати, хоча б 10 сторінок перед сном. Це допоможе Вам в житті. Володіти словом, маючи великий запас думок, є прямим виграшем конкуренції. Адже перемагає освічений, той, хто більше знає. Знання – це товар» - натхненно каже пан Остап. 

                                         

Раніше я тільки від батьків чув про Остапа Дроздова. Тепер я сам знаю, що він дуже цікавий. Цей журналіст говорив з нами простою мовою, розказував про те, як він був школярем і різні історії зі свого життя, - каже вражений учень на ім’я Данило.

Зустріч завершилась традиційними селфі – фото, під час якого лунали питання школярів про улюблених авторів і з яких книг варто розпочати шлях читача. 

« Знаєте, вразила відкритість сьогоднішнього гостя. Їх важко зацікавити, а про книжки ще важче говорити, читають одиниці. Але як приємно було чути: "Я сьогодні перед сном точно щось почитаю". Дякуємо пану Остапу за чудову мотивацію для школярів та активістам осередку, що організовують подібні зустрічі, результат помітний» - говорить пані Христина з надією, що мотивація Остапа Дроздова розбудить школярів, і, покидаючи клас, слова: «Ну, що йдемо в бібліотеку?» лунатимуть не лише сьогодні.