Таємниці юної леді: вихованки НРЦ вчились цінувати та берегти своє здоров’я

«Любов до себе - шлях до щастя на землі» - саме ці слова стали лозунгом чергового заняття з курсу «Таємниці юної леді», яке відбулось 7 лютого у стінах НРЦ ім.Святого Миколая з ініціативи Брюховицького осередку ГО “Розвиток Громади”.

                                 


Активістка осередку спільно з лікарем акушером-гінекологом дитячого та підліткового віку Зеновією Щепяк завітали до дівчаток – вихованок закладу.

Спілкування тривало у форматі невимушеної дружньої атмосфери. Лікар розповіла про особисту гігієну, збереження жіночого здоров’я, фізіологічний розвиток дівчинки та проблеми статевого дозрівання. У вузькому дружньому колі дивились короткометражний фільм, багато спілкувались, грали ігри. Дівчата цікавились та задавали питання, на які отримали вичерпні відповіді не лише з точки зору медицини, а жінки та мами. Пані Зеновія навчила юних леді пам’ятати просту істину, що «вміння берегти і любити себе - це основа щасливого і гармонійного життя».

У свою чергу вдячні дівчатка пригостили активістку та гостю теплим чаєм і солодощами і традиційно запрошують та чекають знову на нові зустрічі у рамках цього проекту.