Футбольний чемпіонат «Копа» знову зібрав на полі вихованців інтернатів

17 листопада вкотре відбувся футбольний турнір з міні-футболу «Копа». У заході взяла участь і команда вихованців НРЦ Святого Миколая «Сила», якою опікуються активісти Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади».

«СИЛА» мужньо вистояла проти команд – суперників «Левів» та «Акул». Перша гра завершилась поразкою і трьома забитими голами у  ворота команди, якою опікується Боюховицький осередок ГО . Впродовж  матчу гравці намагались не відставати від опонентів і сміливо боролись за м’яч до кінця гри, а також їм вдалось забити один гол.


Юних футболістів поразка не засмутила, а додала оптимізму та наснаги для наступних звершень. Згуртувавшись та набравшись нових сил, вже у другому матчі гравцям вдалось розбомбити команду суперника, забивши сім голів у їхні ворота. Гра закінчилась не лише переможним рахунком 7-1, а й незабутніми емоціями, відчуттям згуртованої, дорослої і справжньої футбольної команди!

Обидва матчі сьогодні були важкими, діти поки що неадаптовані до двох ігор одразу,але витрачені сили і результат повністю себе виправдовує. Приємно, що тренування дають позитивні результати. Загалом емоції дітей та бажання продовжувати грати у футбол, важать набагато більше, аніж омріяна перемога,- говорить активіст Брюховицького осередку ГО Володимир