Фіналістка програми «МастерШеф» розкрила усі секрети проекту

Реалізовувати себе, знайти власний потенціал,  як займатись улюбленою справою та отримувати при цьому не лише масу емоцій а й хороший заробіток, сьогодні розповіла учням 9 -11 класів ЗОШ №41, фіналістка програми «МастерШеф» 6 – Наталя Петрик.

Наталка, у рамках проекту «Профорієнтація»,  розкрила секрети телебачення та розповідала історії, які відбуваються по той бік екрану. Варто відмітити, що окрім цього Наталя успішно освоює професію юриста, як молодий фахівець права розповідала про особливості роботи юристів, та їх велику відповідальність перед громадянами.

Однак тема юриспруденції не стільки вразила школярів, більше захоплення викликали розповіді телевізійного життя. Насичені історії викликали ажіотаж не лише серед школярів а й активістів. Натхненні слухачі задавали питання, розказували власні історії, запрошували в гості і, звичайно, не обійшлось без селфі.

Це була чудова зустріч. Наталка розповіла чимало секретів проекту «МастерШеф», про телебачення загалом та про хобі, яке принесло популярність дівчині. Надзвичайно приємно було познайомитись з нею та набратися позитиву на весь тиждень,  - каже старшокласниця Олеся