Школярі дізнались, що відбувається по інший бік радіоприймача

 
13 лютого,  у Всесвітній день радіо,  активісти Брюховицького осередку ГО у рамках проекту «профорієнтація» організували учням 9 – 10 класів похід на радіостанцію FM Галичина.
 
Ця радіостанція - найбільша регіональна західноукраїнська мережа, яка впродовж 7 років веде мовлення, поширює інформаційні та музичні новини. Побувавши у студії звукозапису, учні побачили як записуються програми на радіо, та як відбувається  прямий ефір. 

Учні цікавились, яку спеціальність потрібно освоїти, щоб працювати на радіо, які обов’язки радіоведучого, як ним стати та які навики потрібно мати, щоб можна було працевлаштуватися на радіостанцію. На поставленні питання отримали вичерпні відповіді та цінні поради. Учні були в захваті, досхочу нафотографувались і навіть отримали маленькі подаруночки.


Це була найцікавіша екскурсія! Мені здавалось, що працювати на радіо - це нудна і занадто серйозна робота. Але насправді тут дуже приємна атмосфера, веселий колектив, захоплююча робота. Тепер є стимул вчитись! - ділиться враженнями учениця 9 класу Софія.