Брюховицька малеча прокаталась каретою з Миколаєм

17 грудня активісти Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» разом з дітками відвідали «Таємну майстерню Святого Миколая».
 
Дітвора побачила як Святий Миколай разом зі своїми помічниками готується до найочікуванішого свята в році. Вдалось відвідати майстер-клас з заповнення листів до казкового гостя, а також покружляти в хороводі, поспівати, розказати вірші та поспілкуватись з справжнім Святим Миколаєм. Особливим сюрпризом стали подарунки та фотосесія біля новорічної ялинки.
 
А наступного дня вулицями Брюхович на кареті проїхався Миколай. Діти разом з батьками прокаталися з казковим гостем каретою, що принесло неабияке задоволення усім присутнім.


-         Мені дуже сподобалось в кареті. Я почувалась справжньою принцесою. А ще я була дуже чемна, тому вже отримала подаруночки від Миколая, - поділилась Катруся
 


Активісти осередку висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до організації та проведення свята. Спільними зусиллями вдалось залучити близько 30 тис. грн.

Дякуємо: White Sand Clothing Brand , Богородчанський молокозавод, Церква введення в храм Пресвятої Богородиці, Фабрика святого Миколая, Дитяча бібліотека-філія №29, Олегу Гаврушко. Завдяки Вам  дитяча мрія стала реальністю.