ГО «Розвиток Громади» запросив чемпіона світу з брейкдансу до Брюховицьких школярів

29 листопада на запрошення активістів Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади», у межах проекту «Профорієнтація», до школярів ЗОШ №41 завітав чемпіон світу з брейкдансу, реп-виконавець та колишній  програмний менеджер ІТ компанії – Олександр Богачук, більш відомий як Bboy Drud.

Хлопець поділився своїм життєвим досвідом з дітьми, розповів про особливості праці у різних сферах. Також Олександр навчив школярів розвивати креативне мислення та ставити цілі у житті й успішно їх реалізовувати. Протягом двох годин близько 40 школярів не відпускали спікера, із захопленням слухали та ставили запитання. Закінчилось заняття акробатичним сальто назад від неперевершеного Bboy Drud та чергою з учнів за традиційним селфі.

                                

«Ми періодично проводимо «Профорієнтацію» школярам старших класів для того, щоб дітям легше було визначитись із вибором майбутньої професії. Старшокласники слухають про плюси та мінуси різноманітних сфер праці, ставлять запитання, що їх цікавлять і, таким чином, обирають для себе фах», - розповів керівник Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади».


Нагадаємо, у межах проекту «Профорієнтація» учасники ГО «Розвиток Громади» допомагаю школярам обрати майбутню професію.