Брюховичі вшанували пам'ять жертв Голодоморів

У суботу, 26 листопада, брюховицька громада зібралась біля пам'ятника Шевченкові і в спільній молитві згадала жертв геноциду українського народу. Приєдналися до дійства й активісти Брюховицького осередку ГО «Розвиток громади».

Поминальну панахиду провели отець Ярослав - настоятель Святовведенського храму УПЦ КП та отець Роман - Церква Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ. О 16:00 год. мешканці Брюхович долучились до загальнонаціональної хвилини мовчання. З нагоди пам'ятної дати до громади звернувся голова Брюховицької селищної ради Володимир Доманський, також слово виголосила завідувач Дитячої бібліотеки-філії №29 смт Брюховичі,  Галина Кривуля, а завершив захід виступ акторів літературно-театральної студії "Чарівна торбинка".

До скорботного заходу приєднались і активісти брюховицького осередку ГО " Розвиток Громади" та вихованці і викладачі Навчально-реабілітаційного центру Святого Миколая. Усі присутні запалили лампадки, символічно виклавши "32-33" - знак скорботи і пам'яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників.