Соціальний проект «Профорієнтація» допоміг школярам опанувати "правило 4К"

У середу, 4 жовтня, відбулось перше «профорієнтаційне» заняття нового навчального року. На зустріч із старшокласниками місцевої школи активісти брюховицького осередку  ГО«Розвиток Громади» запросили  рекрутера ІТ компанії - Настю Фролову.  

Спеціаліст з інформаційних технологій ділилася із дітьми тонкощами побудови успішної кар’єри. Зокрема  розповіла про правило «4 К» - критично мислити, комунікувати, кооперувати та бути креативним. Одним з головних напрямків заняття – підготовка майбутніх випускників до першої співбесіди.

Включаємо впевненість, віримо в себе та власні сили, і переконуємо опонента, що зможемо все. І настанова, яка ніколи не втрачає актуальності : шукаємо мотивацію та вчимось, не тільки в навчальних закладах а самостійно, розвиваємось та шукаємо себе і обов'язково все вдасться, - каже Анастасія Фролова                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Найбільше школярів цікавили питання: як знайти хорошу роботу та опановувати шляхи вирішення робочих моментів. За для цього, пані Анастасія провела майстер-клас, як бути впевненим у своїх силах та завжди вміти виходити з так званої зони комфорту.

Нагадаємо, що проект «Профорієнтація» діє вже більше 2-х років. Подібні заняття допомагають школярам вибрати майбутню професію. Відтак щоразу активісти ГО «Розвиток Громади» запрошують спікерів різнобічних спеціальностей, які мотивують, навчають та надають перші настанови як вибрати та опанувати спеціальність своєї мрії.