«Таємниці юної леді» розкрили дівчаткам з реабілітаційного центру

Активісти Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» 10 листопада провели першу лекцію з курсу «Таємниці юної леді» для особливих вихованок НРЦ ім. Святого Миколая.  Дівчатам розповідали про правила особистої гігієни і таємниці жіночої краси.

Зустріч проводили з дівчатками віком 11 – 16 років. Саме в такому віці юні леді хочуть доглядати за своєю красою. Напередодні лекції активісти зустрітись з дівчатами і роздати запрошення особисто кожній в руки, що відразу ж налаштувало вихованок НРЦ позитивно до учасників ГО.

В умовах домашньої атмосфери, за теплим чаєм та солодощами, поговорили про правила особистої гігієни, створення власної краси. У свою чергу вихованки ділились проблемами особистого характеру, задавали питання та проявляли себе активно впродовж зустрічі, виявивши довіру та симпатію до активісток. 

Дівчатка були дуже задоволені лекцією і пообіцяли виконувати правили «юної леді» щодня. 

Кожна дівчинка ще з раннього віку любить усілякі процедури, які стосуються жіночої краси.  Ще змалку дівчатка бачать «ритуали краси» від старших жінок і намагаються їх повторити. Саме для того, щоб дівчата  вміли правильно доглядати за собою, ми організували сьогодні лекцію, яка пройшла у вигляді дівочих посиденьок. Усі були дуже задоволені заняттям, - каже активістка Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади»