ГО «Розвиток Громади» організувала змагання з боччі для вихованців НРЦ «Джерело»

Сьогодні, 21 листопада, в одному з найбільших торгівельно-розважальних центрів Львова – «Victoria Gardens» ГО «Розвиток Громади» організувала спортивні змагання для людей з інвалідністю на візках та з обмеженими можливостями руху. Учасники змагань - вихованці НРЦ «Джерело» спробували свої сили у боччі.

 


Участь у міні-турнірі з боччі взяли десятеро людей з інвалідністю. Учасники змагались як у індивідуальному заліку так і в командному, розділившись на три групи. В ігрову зону облаштували майданчик у холі торгівельного центру «Victoria Gardens».  

Нагадаємо, бочча - це гра з набором м'ячів з шести синього, шести червоного і одного білого або жовтого кольору, що входить до переліку паралімпійських видів спорту для людей з інвалідністю. Це гра не тільки на координацію рухів, а й на кмітливість. Бочча була задумана для реабілітації людей із дитячим церебральним паралічем, але пізніше в неї почали грати і з іншими серйозними захворюваннями опорно-рухового апарату.

«Співпрацюючи тривалий час із людьми з інвалідністю, ми зрозуміли, що ці люди прагнуть соціалізації. Вони так як кожен із нас хочуть брати участь у житті суспільства, ходити за покупками, в ресторани, кафе… Та, на жаль, певні фізичні властивості не дозволяють їм цього робити. Тож сьогодні ми проводимо турнір із боччі. Це дозволить учасникам змагань не лише покращити фізичний стан, а й поспілкуватися, змінити оточення, відпочити чи зайнятися шопінгом», - розповів Андрій Федуняк, керівник соціально відділу ГО «Розвиток Громади»

 

Окрім чудового настрою усі учасники змагань також отримали у подарунок власні фотопортрети, які для них зробила фотохудожниця Олена Чернінька під час акції «День краси» у НРЦ «Джерело», а також художні книжки.
ГО «Розвиток Громади» щиро дякує ТРЦ “Victoria Gardens” за співпрацю, а також ресторану швидкого харчування «Вареники Тут» за смачний обід для учасників заходу.