ГО «Розвиток Громади» другий рік поспіль проводить турнір з боччі для людей на візках

Сьогодні, 18 березня,  у холі торгово-розважального центру «Кінг Крос Леополіс» серед людей з особливими  потребами відбувся турнір з параолімпійського виду спорту «бочча». 

З 14.00 до 18.00  години чотири команди, по три учасники у кожній, визначали найсильніших боччистів. Гра проходила у два етапи.  

-    Мені дуже сподобалася гра. Нас розділили на кольори. Я був у «синій» команді. Хоча ми й не перемогли, але нас захоплював сам процес. Усім спортсменам було цікаво так провести дозвілля, - розповів Максим Барбанов, капітан «синьої» команди, яка посіла третє місце. 


Перемогу здобула «рожева»  команда. Друге й четверте місця дісталися «білим» та «жовтим» відповідно. 


Після змагань команди почастували у ресторані мережі «Смачна перерва».

Цей турнір громадська організація «Розвиток Громади» проводить в рамках проекту «Рекреаційні ігри» з метою організації дозвілля для маломобільних людей. Бочча – лише перший етап. Далі  для учасників проведуть турнір зі стрільби з лука, спортивну риболовлю та слалом на візках. 

На місці проведення турніру стояла скринька для збору коштів. Кожна зібрана гривня піде на облаштування доступності Львова для маломобільних людей. 

Довідка:
Бочча — особливий вид спорту, який входить в програму Параолімпійських ігор. Унікальність цієї гри у тому, що в неї можуть грати люди з серйозними порушеннями опорно-рухового апарату, прикуті до інвалідного крісла.