За сприяння ГО «Розвиток Громади» люди з обмеженими фізичними можливостями відвідали футбольний матч

Завдяки активістам ГО «Розвиток Громади» члени  Львівського міжрегіонального реабілітаційного центру відвідали футбольний матч «Динамо» - «Шахтар», який проходив на стадіоні «Арена Львів.

Побувати на футбольному матчі, за участю кращих українських команд, мали можливість 12 людей з обмеженими можливостями. Таке дозвілля для них організували члени громадської організації «Розвиток Громади».  Серед неповносправних, бажаючих відвідати футбольний матч, були особи другої групи інвалідності та люди на інвалідних візках. Активісти громадської організації допомагали їм добратися на захід, а також опікувалися ними під час матчу. Кошти на перевезення вболівальників були виділені із благодійного фонду «Розвиток Громади».

«Для нас дуже важливо опікуватися людьми з обмеженими можливостями, оскільки дуже часто про них забувають як держава, так і суспільство. Ми розуміємо, що ці люди потребують особливої уваги та турботи, тому з відкритим серцем прагнемо зробити їхнє життя кращим», -  ділиться один із активістів ГО «Розвиток Громади» Роман Цигилик.


Нагадаємо, що за сприяння громадської організації «Розвиток Громади», люди з обмеженими фізичними можливостями неодноразово відвідували футбольні матчі на «Арені Львів». Також для інвалідів проводяться й інші розважальні заходи, серед них, варто відзначити нещодавню поїздку у замки Львівщини.