Іпотерапія: ГО «Розвиток Громади» дає особливим діткам шанс на одужання

12 липня відбулось перше заняття реабілітаційних занять з іпотерапії для дітей з особливими потребами. Іпотерапія – метод лікування за допомогою спеціально навченого коня.  Їзда верхи передбачає постійне тренування базових рефлексів, вимагає задіювання роботи м’язів тіла. У пацієнтів починають працювати вражені групи м’язів і нервові структури. Це розвиває у людей, хворих на параліч, рухливість, координацію рухів. Крім того, температури тіла коня вища, ніж у людини, а м’язи його спини розігрівають і масажують ноги вершника, таким чином підсилюють кровообіг у кінцівках. 

Через такі позитивні властивості іпотерапії активісти «Розвитку Громади», за допомогою Благодійного фонду «Розвиток Громади», вирішили подарувати діткам з ДЦП шанс на одужання та влаштувати курс лікування.  На оздоровлення записано 10 особливих дітей. Двоє з них уже почали курс. Реабілітаційні заняття проводить ГО «Центр верхової їзди «Кептарик»» - 10 занять по півгодини.

«Іпотерапія  дуже ефективний метод лікування. Ми уже мали такий досвід, коли діти після курсу лікування верховою їздою починали ходити, покращувався загальний стан. Хочеться допомогти якомога більшій кількості потребуючих діток. Саме на це і спрямована діяльність цього проекту». – розповідає Назар Бай, активіст ГО «Розвиток Громади»
Нагадаємо, що лікування дітей з особливими потребами здійснюється в рамках проекту «Соціальна адаптація дітей з особливими потребами» на кошти Благодійного фонду «Розвиток Громади». 

БФ «Розвиток Громади» висловлює вдячність Міжнародній організації «Ківаніс», банкам «Райфайзен Банк Аваль» та «Ідея Банк» за небайдужість та співпрацю.