ГО «Розвиток Громади» реалізовує проект спільно з переселенцями

Активісти «Розвитку Громади» та ініціативна група Львова, до якої входять переселенці, разом працюють над проектом «Соціальна адаптація дітей з особливими потребами». Незабаром із дітьми вже почнуть проводити фізичні заняття.

Основною метою проекту «Соціальна адаптація дітей з особливими потребами» є фізична терапія для забезпечення кращого майбутнього особливих дітей. Розвиток діток з обмеженими фізичними можливостями передбачає здійснення руху та системи комплексних вправ, які покращують відчуття власного тіла і рухового вдосконалення, простору і дій в ньому.

В рамках проекту вже сформували групу дітей хворих на ДЦП  та провели перше ознайомче заняття. Також поспілкувалися із батьками, які розказали тренеру-реабілітологу про проблеми та особливості своїх дітей.
  • Я приємно здивована, що сьогодні ще існують такі організації, які хочуть безкорисно допомагати. Якби сама не переконалась, то навряд би повірила на слово. Для дітей з таким діагнозом, як у мого сина, фізична терапія є просто необхідною. Я дуже задоволена ініціативою ГО «Розвиток Громади» та вдячна за таку можливість, - коментує одна з матерів
 

Також вже закупили необхідний спортивний інвентар, а саме: фітбол «Profit»  85 см. (масажний), скакалку, обруч (масажний), еспандер-шнур (8мм./3м), м’яч для ритмічної гімнастики, гімнастичну палицю та  мат.


Найближчими днями у дітей розпочнуться заняття.


Проект вдалося реалізувати за підтримки Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Кожен Може».
https://www.facebook.com/everybody.can.ua