У соцмережі голосують за місце, де у Львові найбільше потрібен пандус

Громадська організація «Розвиток Громади», перевіривши, чи є пандуси у держструктурах усіх районів Львова, визначила низку антилідерів. Список цих будівель, які найменш пристосовані та доступні для маломобільних людей тепер виставили на відкрите голосування. Користувачі соцмереж більшістю голосів оберуть місце, де найбільше потрібен пандус.

Моніторинг доступності був продовженням акції «Відчуй свою відповідальність», на якій депутати у візках спробували проїхатися містом. Отож протягом двох тижнів активісти ГО «Розвиток Громади» перевіряли, чи є пандуси у держструктурах усіх районів Львова, і робили світлини.  Ці світлини із точними адресами опублікували в соцмержі Фейсбук на сторінці ГО «Розвиток Громади».

Голосування за найбільш проблемне місце, де потрібно ставити пандус, буде тривати два тижні. Будівлю, яка стане лідером голосування, облаштують пандусом.

Проголосувати можна тут.
 
Для встановлення спеціальних конструкцій для маломобільних людей, громадська організація залучить кошти із проекту «Такі різні – такі рівні».

Нагадаємо, в рамках цього проекту маломобільні люди у Львові, Стрию, Бориславі, Трускавці, Тернополі, Новояворівську писали картини, які зараз успішно продаються у Львові. Усього продано 10 картин і зібрано 11300 грн. Частина з цих грошей піде у вищевказані міста, а інша частина - на новий пандус у Львові.

Ви можете долучитися і допомогти зробити Львів доступнішим для львів’ян: придбайте одну з картин, написаних людьми на візках.

Картини експонують:
  • Гарнізонний храм апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11)
  • "Леополіс" - готель (вул. Театральна, 16)
  • "Далар" - ресторан грузинської кухні (пл. Ст. Яворського, 1)
  • "Мафія" - сімейний ресторан (пр. Шевченка,7, пл. Ринок, 39)
 
Подивитися на картини можна тут