Паралімпійський вид спорту бочча набирає популярності у Львові

26 вересня, в ТРЦ King Cross Leopolis відбувся турнір з боччі, в якому взяли участь дванадцять учасників Міжрегіонального центру  соціально-трудової , професійної та медичної реабілітації.

У суботу для людей з особливими потребами не було жодних перешкод на шляху до розваг та позитивних вражень. Яскравий день розпочався для них із поїздки до торгово-розважального центру King Cross Leopolis, в якому активісти ГО «Розвиток Громади» підготували чимало приємних сюрпризів.  В холі торгового центру для них було облаштовано спеціальний корт для гри в боччу. Це один із видів спорту,  який є доступним для людей з особливими потребами.У турнірі взяли участь три команди учасників на інвалідних візках.  Радісна та азартна атмосфера того  дня панувала не лише серед гравців, а й вболівальників. Підтримували учасників гри активісти «Розвитку Громади»,  спортсмени клубу «Легіон «Львів», які привезли та опікувалися неповносправними  та звичайні перехожі. Львів’яни, які цілими сім’ями прийшли за покупками та розвагами в торговий центр, з цікавістю зупинялися біля спортивного корту і спостерігали за активною грою учасників.

«Ми хочемо показати нашому суспільству, що люди з обмеженими можливостями є у нашому місті, і їх багато.  Незважаючи на свою інвалідність, ці особи хочуть жити так само, як і усі здорові люди: ходити за покупками, відвідувати кіно та вистави, займатися спортом і просто розважатися. Та на жаль, наше місто не пристосоване для вільного пересування людей на інвалідних візках, тому вони потребують нашої з вами допомоги», - поділився  ініціатор акції, активіст ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк.


Після запальної гри, учасники турніру мали можливість пошопінгувати  крамницями торгового центру. Допомагали їм переміщатися молоді сильні хлопці,  учасники СК «Легіон «Львів». Також в програму розваг цього дня входив обід в кафе Crazy Town  та перегляд фільму в кінотеатрі Планета кіно IMAX.

Окрім фізичної допомоги неповносправним,  активісти громадської організації ініціювали збір коштів на встановлення пандуса в СЗШ №72. Цього дня в торговому центрі було зібрано 523 гривні. Для того, аби так необхідний  для дітей з особливими потребами пандус  з’явився в приміщенні школи, потрібно зібрати ще 1 тисячу гривень. Запрошуємо усіх небайдужих долучатися з фінансовою підтримкою.

Учасники та організатори акції висловлюють щиру подяку усім благодійникам та підприємствам,  які долучилися до проведення заходу. Зокрема,  Антону Дацку, який надав м’ячики для гри в боччу, кафе Crazy Town за безкоштовний обід, ТРЦ King Cross Leopolis за можливість організувати показовий турнір та кінотеатру Планета кіно IMAX за безкоштовний перегляд фільму.

Благодійну допомогу надсилайте за реквізитами:
1.Банк отримувача: ПАТ "Кредит Дніпро Банк"
Код банку отримувача (МФО): 305749
Рахунок: 2600130922401
ЄДРПОУ: 39479117
Отримувач: Благодійний фонд «Розвиток Громади»
2. ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Код банку отримувача: 325321
Рахунок у національній валюті: 26005053832537
ЄДРПОУ: 39479117
Отримувач: Благодійний фонд «Розвиток Громади»
Також звертайтеся в офіс ГО "Розвиток Громади"  за адресою:
 м. Львів, пр. Шевченка 7, 4 поверх, оф.25.
Телефони мобільні: +38 (067) 310-7787.
Стаціонарні телефони: (032) 235 55 03, (032) 235 55 04.