Моніторинг доступності проведуть не лише у Львові, а й по всій Львівщині

Вчора, 25 лютого, активісти громадської організації «Розвиток Громади» представили результати моніторингу доступності державних установ міста Львова перед колегією ЛОДА.

Активісти запропонували депутатам провести моніторинг доступності  у Львівській області та затвердити перелік об’єктів, які підлягають пристосуванню для безперешкодного доступу маломобільних осіб.

Також на колегії вирішили відновити діяльність Комітету доступності та затвердити новий склад Комітету за участю представників Національної Асамблеї інвалідів України та громадських організацій, в тому числі представників ГО “Розвиток Громади”.

Нагадаємо, що аналогічне представлення моніторингу доступності презентували у Львівській міській раді на апаратній нараді 24 лютого. Після цього міський голова Андрій Садовий доручив чиновникам опрацювати перелік недоступних місць Львова , представлений активістами, і облаштувати їх усі конструкціями доступності.

Моніторинг доступності був продовженням акції «Відчуй свою відповідальність», на якій депутати на інвалідних візках намагалися подолати стандартний маршрут по місту.