Справжня дружба – назавжди!

Учасниця літнього табору «Moves&Skills» Даринка Бондаренко продовжує безпосередньо контактувати з активістами ГО «Розвиток Громади», а ті, зі свого боку, залюбки їй допомагають. 

Радісні моменти, які дівчинка пережила в літньому таборі, організованому активістами ГО «Розвиток Громади», закарбувалися в її пам’яті надовго. Та найбільшим подарунком долі вважає Даринка стали друзі, яких вона віднайшла не лише серед дітей в таборі, а й вихователів. 

«В таборі «Moves&Skills» я класно провела час, побувала в різних цікавих місцях та знайшла багатьох друзів. Мені дуже приємно, що дівчата з «Розвитку Громади» продовжують зі мною спілкуватися, запрошують на різні заходи і допомагають мені . Завдяки їхнім старанням у мене тепер красива посмішка», - ділиться Даринка.


І справді, за сприяння активістів ГО «Розвиток Громади» та однойменного благодійного фонду Даринці безкоштовно надали стоматологічні послуги та відремонтували зуб. Красиву посмішку дівчинці забезпечила стоматолог Олена Колодій у клініці «Улюблений лікар».

«Ми не забуваємо про наших таборинят і за будь-якої можливості намагаємося їм допомагати. Також висловлюємо особливу подяку тим людям, які долучаються до наших ініціатив, допомагають  діткам і змінюють якість їхнього життя на краще», - розповідає активістка ГО «Розвиток Громади» Христина Боліновська.


Також за сприяння активістів громадської організації Даринка отримала можливість провести вікенд в мальовничих Карпатах.