У Львові відбудеться турнір з боччі

26 вересня у ТРЦ King Cross Leopolis активісти ГО «Розвиток Громади» організовуватимуть турнір з боччі. За кілька днів до гри учасники розпочали активні тренування.

Бочча — особливий вид спорту, який входить в програму Параолімпійських Ігор. Унікальність цієї гри в тому, що в неї можуть грати люди з серйозними порушеннями опорно-рухового апарату прикуті до інвалідного крісла. До участі у турнірі в торгово-розважальному центрі активісти громадської організації запросили  членів Міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів. 

За кілька днів до гри активісти «Розвитку Громади» відвідали реабілітаційний центр та ознайомили  потенційних учасників, яких налічується більше 15,  з правилами турніру. Варто відзначити, що гравці зацікавилися цим видом спортом та з великим азартом вивчали усі тонкощі.Також активісти громадської організації встановили на спортивному майданчику реабілітаційного центру баскетбольну сітку, аби урізноманітнити спортивні розваги. Нагадаємо, що ГО "Розвиток Громади" не вперше організовує спортивний захід для осіб з обмеженими можливостями,зокрема,  у червні були проведені рекреаційні ігри для неповносправних під назвою "Крок до Олімпу".