У СК «Легіон» займаються дітки з аутизмом

У Львові триває соціальна програма ГО «Розвиток Громади» з реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями. Зараз заняття проводять для шести діток з аутизмом.
 Реабілітолог Христина Кучма займається з дітками двічі на тиждень у спортивному клубі «Легіон». ГО «Розвиток Громади» закупила за кошти грантодавців спортивний інвентар для малечі. Так діти правильно формують м’язи, тренують витривалість та силу. Через цікаві рухливі ігри та розминки особливих діточок привчають краще відчувати власне тіло, простір та рух у ньому.
 


Разом з дітками у залі завжди присутні їхні батьки, які охоче долучаються до руханок зі своєю малечею.

Вони розвиваються фізично, вони активні, вони спілкуються між собою. Вони мають якісь режим, обов'язок. Це все зорганізовує і становить таку дуже позитивну систему, - каже пані Олена, мама одного з учасників програми.


Оскільки програма відкрилася ще не так давно, то дітям досить важко даються групові заняття. Поки вони ще звикають одне до одного, реабілітолог знаходить до кожної дитини індивідуальний підхід.
 

Соціальна програма для дітей з обмеженими фізичними можливостями реалізовують на грантові кошти від благодійного фонду «Кожен може». Ініціативу такої програми проявили студенти-переселенці з Криму спільно з активістами ГО «Розвиток Громади».