Патріотичний дух від гурту «ТІК»

Вже вкотре активісти ГО «Розвиток Громади» організували для людей з обмеженими можливостями  цікаве дозвілля. Цього разу неповносправні  мали можливість розвіятись та зарядитись позитивом на ювілейному концерті українського гурту «ТІК».

В рамках всеукраїнського туру з нагоди десятирічного ювілею, популярний український рок-гурт «Тік» виступив на стадіоні «Арена Львів».  Завдяки старанням активістів громадської організації «Розвиток громади» цей захід мали можливість відвідати 14 неповносправних людей на інвалідних візках. Волонтери подбали  про перевезення інвалідів на спецтранспорті та опікувалися ними під час концерту.

Патріотичні пісні у виконанні «ТІКу» підняли настрій гостям та подарували шквал позитивних емоцій. «Коли чуєш справжню українську музику, в якій оспівується любов до України, то віриться, що все у нашій державі буде добре. Щиро вдячні активістам ГО «Розвиток громади» за можливість побувати на такому концерті, де ми не лише гарно провели час, але й збагатилися духовно» - поділився своїми враженнями один із глядачів.

Радісними та щасливими глядачі з особливими потребами повернулися додому під супроводом волонтерів. Нагадаємо, що активісти «Розвитку громади» часто організовують для неповносправних цікаве дозвілля. Серед останніх подій, які відвідали інваліди разом із волонтерами громадської організації, варто відзначити футбольний матч «Динамо» - «Шахтар» на «Арені Львів».