Великодні забави для дітей

Великдень – одне з найвизначніших народних Свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України серед Календарних Свят Наших Предків одне з найпочесніших місць. Це свято, яке об’єднує наші родини навколо радісної новини – Воскресіння Христового. Це свято тепла, радості та чистоти. Світла подія, до якої дітлахи разом з дорослими готуються з величезним нетерпінням.

Готуються до цього свята і дітлахи, що знаходяться під опікою Релігійної місії «Центр опіки сиріт». Дітлахи, які потребують максимальної підтримки та допомоги кожного з нас. А тому враховуючи один із ключових напрямів діяльності нашої організації – допомога дітям сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, та дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах, а також налагоджену співпрацю з РМ «Центр опіки сиріт», ми прийняли рішення про надання максимальної підтримки в організації «Великодніх забав для дітей», які проходили 16 квітня 2015 року на території Шевченківського гаю м. Львова. Нашою командою було надано організаційну та ресурсну допомогу, зокрема, залучено волонтерів-пластунів, надано звукопідсилювальну техніку та транспортне обслуговування заходу, в результаті чого з рахунку благодійного фонду було використано 200 грн. 11 коп. на придбання пального.

Свято для дітей вдалося! Ми змогли зробити їх щасливими! Пам’ятаймо, навіть Ваші найменші зусилля можуть мати найбільший ефект в створенні казки для інших.
           

«Кожному треба надавати добра стільки, скільки, по-перше, сам можеш зробити, а потім ще скільки може прийняти його той, кого любиш і кому допомагаєш.» Цицерон