День захисту дитини

Кажуть, кожна дитина талановита по-своєму. Якщо вчасно виявити її здібності та таланти, то згодом, вони можуть стати запорукою її формування як достойної особистості, професіонала своєї справи, результати праці якого будуть вкрай важливі для розвитку суспільства та держави загалом. Для таких досягнень, безперечно, потрібна неабияка воля її батьків, близьких чи родичів. Але чи можуть сьогодні батьки надати все від них необхідне своїй малечі?

В період катастрофічного економічного занепаду нашої держави, проведення на частині її території антитерористичної операції, можливості допомоги дітям надто понизилися. Більшість зусиль наших громадян направлені саме на допомогу захисників Батьківщини. Це, звичайно ж, є одним із ключових питань сьогодення для українців. Однак, вважаємо, що ми жодного дня не повинні забувати про дітей, які потребують нашої допомоги.

Діти – це квіти нашого життя! Тому ми повинні показати їм, що вони нам потрібні. Потрібні здоровими, розумними і сильними. Від нас залежить їхнє майбутнє. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.

Саме тому, наша організація безперервно працює над напрямом допомоги дітям. Нами організовуються непоодинокі заходи з метою гуртування людей навколо теми дитинства. Однин з яких - свято до «Дня захисту дітей».
Як зазначали неодноразово наші активісти, дане свято було надто чудовим. Воно швидко минуло, як і усе хороше, але настрій і приємні спогади у малят залишаться назавжди. Та й робота була пророблена чимала і залучено різних людей та партнерів. Зокрема відгукнулися почастувати дітей піцерії «Ля п’яцца», «Фелічіта», «Коза ностра», а «Мафія» - ресторан сімейної кухні ще й подарував дітям-переможцям конкурсів розмальовки. Так само призи переможцям надала мережа кінотеатрів «Кінопалац».

При цьому, потреби сьогодення, під час свята нами вдалося зібрати кошти з метою надання благодійної допомоги дітям-сиротам та дітям учасників АТО, які візьмуть безпосередню участь в організованих спільно з ГО «Розвиток Громади» літніх таборах.

В результаті акції нами вдалося зібрати кошти у розмірі  - 408 грн.


Дякуємо усім, хто долучився до наших ініціатив!
Надіємося на Вашу подальшу підтримку!
 
Президент БФ «Розвиток Громади»
Соломія Старосольська