Допомога учаснику Революції Гідності

Революція Гідності… Цей термін став невід'ємною складовою в історії побудови української державності. Саме її події сколихнули країну хвилею нечуваного патріотизму. Саме після зимових подій 2014 року більшість українців зрозуміли важливість відстоювання та розуміння суті національної ідеї, відчули гордість того, що кожен з них є українцем, відчули силу своєї нації.

Але яку ж ціну віддав наш народ у боротьбі за її волю та можливість процвітання? Крім Героїв Небесної Сотні, в честь вшанування яких «з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України», Указом Президента України П. Порошенка від 11 лютого 2015 року було встановлено День Героїв Небесної Сотні, є безліч наших співвітчизників, які віддаючи усі свої сили та відвагу, захищали нас на Майдані, та потребують сьогодні нашої підтримки та допомоги.

Команда благодійного фонду «Розвиток Громади» та громадської організації «Розвиток Громади», враховуючи щирі патріотичні настрої кожного її члена, активно підтримує наших співвітчизників, які незважаючи на вже досить тривалий період, до сьогодні потребують реабілітації та відновлення стану здоров’я після кривавих подій Майдану.

Одним з таких відчайдушних борців, який звернувся до нас за підтримкою, став Пекуш Юрій Юрійович. Учасник Революції Гідності, поранений 20 лютого 2014 року. Він переніс 9 операцій, і сьогодні потребував невідкладної допомоги в забезпеченні реабілітації стану його здоров’я.Саме тому, ми доклали максимальних зусиль до об’єднання усіх громадян у вирішення даного питання. Нам вдалося зібрати необхідну суму коштів для забезпечення відновлення стану здоров’я постраждалого. Протягом 12 днів Пекуш Ю. Ю. отримував кваліфіковану підтримку працівників одного з найвідоміших санаторіїв м. Трускавця «Шахтар».

Надіємося, наш вклад та праця – варті результатів, які ми отримали сьогодні.
Дякуємо усім небайдужим громадянам, які щиро підтримують наші ініціативи.
І пам’ятаймо, дорожче всіх титулів – добре серце.
 
Голова благодійного фонду «Розвиток Громади»,
Соломія Старосольська.