Підтримка молоді та спорту. Розвиток молоді, спорту. Розвиток особи, Розвиток дитини.

Ведення здорового способу життя, залучення молоді до спорту – один із ключових напрямів діяльності благодійного фонду «Розвиток Громади». Сьогодні ціль нашої команди -  донести до молоді, що спорт приносить радість і успіх у повсякденному житті.

Ми докладаємо максимум зусиль до його розвитку на теренах Львівщини. Ми разом із колективом громадської організації «Розвиток Громади» організовуємо чи долучаємося до організації більшості спортивних заходів, які проводять наші партнери, для підняття спортивного духу молодого покоління.

Одними з таких стали і турніри зі змішаних єдиноборств West Fight 12 та West Fight 14, що відбулися у м. Львові 24 травня 2015 року та м. Києві 5 липня 2015 року відповідно, головним організатором яких стала громадська організація «Реал Файт Промоушин». Це змагання високого професійного рівня, де молоді люди, юнаки потребують неабиякої підтримки.Враховуючи звернення Президента ГО «Реал Файт Промоушин», ми невідкладно вирішили допомогти. За підтримки небайдужих благодійників нами було виділено благодійну допомогу на організацію змагань у сумі 2 500 грн. та 2 000 грн. Сума коштів була витрачена на закупівлю нагород для учасників змагань, в тому числі для нагородження їх переможця.Дякуємо усім, хто відкликається на ініціативи нашої команди. Вони – різноманітні, стосуються різних сфер суспільного життя. Вважаємо, що лише таким чином ми зможемо всесторонньо удосконалити стан нашого суспільства.

«Спорт – це життя, це майбутнє, це здоров’я!» - і нехай ця цитата супроводжує нашу молодь.

 
Голова благодійного фонду «Розвиток Громади»
Соломія Старосольська