Допомога людям з особливими потребами

Сьогодні, враховуючи норми міжнародного законодавства, можна ствердно казати про те, що цивілізований світ формує нову культурно-етичну норму — виявлення максимальної поваги до фізично обмежених членів суспільства. Таку ж норму, визнаючи її не лише етичною, а й імперативною, намагається забезпечити у виконанні і український законодавець.

Так, у ст. 24 Конституції України записано: «Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом». Реалізувати це право, як й інші, закріплені в міжнародних документах і ратифіковані Україною, нелегко, коли принцип рівності торкається саме інвалідів. Волею долі вони опинилися в складних умовах та щодня й щогодини борються з бідою.

Інваліди — люди з особливими потребами, які живуть поруч із нами і, часом, майже повністю від нас залежать. Неможливо бути байдужими до них і залишатися осторонь від їхніх проблем. Допомогти цим людям вижити, вистояти в цей нелегкий час можна лише об’єднавши зусилля держави, органів місцевої влади, керівників установ, фондів і громадських організацій інвалідів, усіх громадян нашої країни.

Саме в цьому напрямку й працює колектив громадської організації «Розвиток Громади». Так, 26 червня 2015 року до нас надійшло звернення щодо забезпечення реалізації одного з ключових напрямів діяльності громадської організації - допомога людям з особливими потребами, шляхом організації поїздки інвалідів-візочників на риболовлю у смт. Судова Вишня.

Звичайно ж, такий захід потребував значних затратних матеріальних ресурсів. Це кошти, необхідні для забезпечення харчування учасників у сумі 1160 грн. 14 коп. та для їх транспортного перевезення з м. Львова до смт. Судова Вишня.
Враховуючи основну ціль такого заходу – підняття здорового духу осіб з особливими потребами, об’єднання їх заради забезпечення спілкування та формування позитивного настрою, а також напрямки діяльності благодійного фонду «Розвиток Громади», нами було прийнято рішення надати благодійну допомогу для організації відповідного заходу.
Надіємося, проведення таких заходів набудуть регулярності!

«Раз добром зігріте серце вік не охолоне!» Т. Г. Шевченко