Чергова поїздка до наших підопічних у Буківський дитячий будинок-інтернат

"Чудова природа довкола, де серед лісів та мальовничих лук заховався дівочий будинок-інтернат у місцевості Букове постійно у центрі нашої уваги. І хоча слово інтернат малює в уяві похмурі, сірі будівлі та розвалені, заболочені доріжки між ними, а ти навпаки, за розчиненою брамою потрапляєш до вельми затишної місцинки із кольоровими і доглянутими будинками та клумбами, вкладеним бруківкою подвір'ям  та відгородженим садом. Де і морквочка, і картопелька, і цибулька, і багато іншої городини та корівник, звідки молоко і масло,  і сир для своїх дівчат. Затишно і красиво", - розповідає голова БФ "Розвиток Громади" Вероніка Хідченко.

Ми поспілкувалися із директором закладу Стрюковим Миколою про проблеми, які прийшли з війною, але і про радощі, серед яких і новий центр з навчання крою та шиття, де уже завезено перші дві швейні машинки фірми "Зельман" (центр розрахований на шість). Та усе це лише матеріальні проблеми, які поступово вирішуються. Насправді ти розумієш скільки праці і здоров'я, терпіння і співчуття потрібно для спілкування і виховування постійних мешканок цієї особливої споруди. І якраз під час нашого перебування туди приїхали й інші волонтери з велетенською пандою і настрій в дівчат одразу поліпшився: вони заповзялися танцювати та співати разом із іграшкою, та поміж тим не забували прибігати до нас, аби пообійматися і поспілкуватися про своє. Як же їм бракує любові і тепла!

І ці маленькі радощі, які ми їм привезли у вигляді дарунків: взуття, предмети гігієни, фрукти, солодощі та іншого зробили їхній будній день більш світлим та теплим. З усім цим нам допомогли наші постійні донори та партнери, яким ми безмірно вдячні. Та все ж людські обійми та поділ інформацією про вигадані поїздки на море і до "тітки в Польщу", про міфічних кавалерів і друзів із "того світу за брамою" мають право бути в їхній уяві, як і в кожної пересічної людини, яка жити не може без інших таких самих людей і мрій. 

Та все ж одна закохана насправді пара у них є - і це усім відома Таня та Андрійко, від імені якого ми подарували дівчині м'яку іграшку-котика.

Більше фото можна поглянути на нашій сторінці у Facebook.