Пам’ять загиблому захиснику

13 липня 2015 року до благодійного фонду «Розвиток Громади» надійшло звернення від Пазина Івана Дмитровича – поета та митця, члена громадської організації «Розвиток Громади», з проханням надання йому підтримки та допомоги в зведенні пам’ятника його сину, загиблому під час антитерористичної операції на Сході України військовослужбовцю – Пазину Тарасу Івановичу.

Майже півтори року українці в тривозі проживають кожен день. Ще більша тривога супроводжує сім’ї та рідних військових.Гинуть найкращі українці, цвіт нації, молоді юнаки, які відважно обороняють територіальну цілісність України. Серед них – наші земляки. Багатьом із них не судилося повернутися живим. Герої полягли навіки.

Найвищою нагородою тих, хто уцілів, є життя. А для загиблих – пам'ять, яка може бути виражена різними способами, зокрема, шляхом встановлення пам’ятника на могилі полеглих Героїв. Така позиція є беззаперечною серед колективу громадської організації та благодійного фонду «Розвиток Громади». Саме тому за підтримки Львівської обласної дирекції «Райффайзен банку Аваль», яка відгукнулася на наші прохання, нами було виділено 5 000 грн. на спорудження пам’ятника Тарасу Пазину.

Сьогодні, коли Україна потопає у сльозах від горя, ми повинні пам’ятати про тих, кого вже немає поряд з нами.
Герої не вмирають, вони живуть вічно у нашій пам'яті, у наших серцях.Голова благодійного фонду «Розвиток Громади»
Соломія Старосольська