Продовжуємо співпрацю з бельгійським "Rotary club Aalst"

Нещодавно наш благодійний фонд і громадська організація "Розвиток громади" були презентовані перед "Rotary club Aalst", що у Бельгії.

У відеозвіті було представлено нашу роботу впродовж двох останніх років під час пандемії та повномасштабного вторгнення. Текст звіту зробила Голова фонду Вероніка Хідченко та подякувала усім присутнім за підтримку і запрошення для презентації. Було нелегко охопити увесю масштаб діяльності організації, тому в основному говорилося про проекти для дітей-сиріт, самотніх пенсіонерів та підрозділ спеціального призначення ЗСУ, який підтримує наш фонд. На зустрічі також був присутнім український військовий хірург Ігор Вітенько, з допомогою Місії якого гуманітарку було доставлено до України.

Ротарійці у Бельгії мають багато своїх власних благодійних програм, як-то підтримка постраждалих у Сирії та Туреччині, а також є місцеві проекти з для тих, хто втратив домівку від повені 2021 року, та турбота про бельгійські госпітальні каси. Однак, з власної ініціативи Ротарі клуб міста Аалст вирішив підтримати і український волонтерський рух. Таким чином, до України потрапила благодійна допомога у кількості 6 палет з вовняними ковдрами, предметами побутового вжитку та свічками.

Наш фонд передав їх міжнародній благодійній організації у Києві «Назавжди з Україною». І вантаж, таким чином, доправили до Чернігова, де у той час постраждали місцева інфраструктура та приватні будівлі від рашистських бомбардувань напередодні. Тобто вантаж опинився в потрібному місці, в потрібний час.

Ми сподіваємося на подальшу співпрацю та взаємодію у цей буремний воєнний час для України.