Допомога постраждалим міліціонерам

16 липня 2016 року до благодійного фонду «Розвиток Громади» надійшло звернення від колективу громадської організації «Розвиток Громади» щодо надання благодійної допомоги постраждалим внаслідок вибуху, що стався 14 липня 2015 року у м. Львові, двом міліціонерам - інспекторці Надії Андрухів та Роману Личаку.

Протягом майже трьох днів постраждалі перебувають у лікарні. Стан поранених стабільно важкий.
Лікарі діагностували у Романа Личака множинні осколкові поранення тіла та проникаюче поранення лівого ока. Діагноз Надії Андрухів - множинні поранення кишківника (частина кишківника видалена під час операції), роздавлення лівої нирки (видалена під час операції), переломи обох ніг (ліва нога ампутована нижче коліна), внутрішньочеревний крововилив та травматичний шок 4 ступеня.

З першого ж дня трагедії працівники органів внутрішніх справ Львівщини здавали кров для дільничних інспекторів міліції Надії Андрухів та Романа Личака. Також було організовано збір коштів від усіх бажаючих надати матеріальну допомогу постраждалим під час вибухів.

До надання благодійної допомоги долучився й благодійний фонд «Розвиток Громади». Нами виділено 3000 грн. правоохоронцям для оздоровлення та підтримки життя.
Лише спільними зусиллями ми можемо долати усі перешкоди.
Витримки рідним та здоров’я постраждалим!
 
З повагою,
Голова благодійного фонду «Розвиток Громади»
Соломія Старосольська