Допомога військовослужбовцю

Допомога військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність нашої країни, оберігаючи східні її кордони, є найціннішою для кожного українця, оскільки являє собою не що інше,  як максимальні зусилля кожного у підтримці війська.

Сьогодні навряд чи знайдеться хоч один свідомий українець, якого б не турбувало питання забезпечення обмундирування військовослужбовців під час ведення служби, забезпечення їх продуктами харчування, побутовими засобами. Ще більш боляче ми сприймаємо інформацію про поранення військових, про взяття їх в облогу, в полон тощо.
Однією з таких приголомшених для нашого суспільства інформацій стало повідомлення про битву за Донецький аеропорт, під час якої українські військові героїчно відбивали атаки бойовиків.

Одним з таких військових став і Остап Гавриляк - «кіборг», боєць 80 аеромобільної бригади Збройних сил України. Взятий в полон ДНРівцями 21 січня. Остап був поранений. Він залишився без ноги. Однак очікував і був впевнений у тому, що стане на ноги.

За допомогою усіх небайдужих, підтримки батьків йому вдалося це зробити. Остапу  безкоштовно було надано ісландською компанією OSSUR сучасний протез. До забезпечення його реабілітації долучився і благодійний фонд «Розвиток Громади». За допомогою наших партнерів – Львівської обласної дирекції «Райффайзен банку Аваль» нами було виділено 5 000 грн. 00 коп. Висловлюємо вдячність благодійникам, які долучилися до благородної справи. Пам’ятаймо, добро робити легко!


 
Голова благодійного фонду «Розвиток Громади»
Соломія Старосольська