«Розвиток Громади» традиційно відзначив благодійників та меценатів за 2018 рік (ФОТО)

У п’ятницю, 22 березня, громадська організація та благодійний фонд «Розвиток Громади» традиційно зібрали партнерів, донорів та меценатів на «День благодійника», аби прозвітувати та підбити підсумки соціальної та благодійної діяльності за минулий рік.


За підсумками 2018 року ГО та БФ «Розвиток Громади» спільно з партнерами та меценатами організували та реалізували декілька десятків різноманітних соціальних проектів, а також благодійних та патріотичних акцій:

Четвертий рік поспіль у Львові лунав «Фестиваль Вишиванки», який традиційно зібрав у центрі міста сотні людей у вишитому вбрані та десятки вітчизняних естрадних зірок. На фестивалі частували усіх смачним велетенським пляцком, цього разу у вигляді сорочки, та розважали гостей фестивалю ще десятками різноманітних атракцій. Завдяки фестивалю вдалось передати чергову партію внутрішньовенних катетерів у Львівську міську дитячу клінічну лікарню, що на Орлика

Також минулоріч ми організували благодійний сімейний фестиваль у Стрийському парку на підтримку наших численних благодійних та соціальних проектів. Серед них, вперше започаткований у 2018 році, новий напрям нашої діяльності – фінансова допомога діткам, які потребують термінової пересадки печінки «Have to live - Повинні жити». Завдяки цьому проекту вдалося долучитися до порятунку життя Яківа Юхиміва. Більшу частину коштів хлопчика ми отримали від нашого постійного донор благодійного фонду месьє Фернанда Бартеля зі Страсбурга, представника міжнародної організації «Ківаніс».

ГО та ФБ «Розвиток Громади» продовжують активно допомагати дітям загиблих Героїв АТО, а також дітям-сиротам та напівсиротам з дитячих будинків та будинків-інтернатів. Щорічна акція «Резиденція святого Миколая» обдарувала 800 дітей Львівщини, які цього найбільше потребували.

Також безперебійно продовжуємо реалізувати соціальні проекти: «Куток Добра», «Майстер на годину», «Профорієнтація», «Допомога людям з інвалідністю», «Допоможи ближньому» та багато інших потрібних та не менш важливих справ, що роблять світ навколо кращим!

Щодо коштів, які акумулюються на рахунках, та ідуть на обслуговування соціальних проектів, то це встановлення «Шахової кімнати» для сиріт Львівського дитячого будинку №1 і його утримання (28 тис./рік). Кожних два тижні 70 малозабезпечених і багатодітні сім’ї отримують допомогу кілька кг у вигляді овочів-фруктів та продуктові набори (крупи, каші, олія, цукор, консерви (3 – 4 тис. грн.. щомісяця). Щотижня майстер із дрібного побутового ремонту виїжджає на виклики до 7-8 пенсіонерів (5-6тис. грн.. щомісяця) Близько ста осіб взяло участь у рекреаційних іграх для інвалідів-візочників та іграх з боччі (50тис.грн.) Закуплено медичних канюль для «Кутків добра» (4,5 тис.грн), оновлено іграшки та розвиваючі матеріали (5 тис.грн) Встановлено теплицю у навчально-реабілітаційному центрі для неповносправних дітей с.Брюховичі, Львівська обл.. (20 тис.грн ) Проведено два грантових проекти «Старший брат» (10тис.грн.) для дітей загиблих в АТО. Надано допомогу у закупівлі ліків для онкохворої дитини Флорчук Вікторії (9тис.грн), надано фінансову допомогу на трансплантацію печінки (20 тис. євро) для Яківа Юхиміва

Дякуємо дорогі друзі за таку благодійну співпрацю та всебічну підтримку. Творимо добро разом!


Більше фото з врученням подяк меценатам та благодійникам тут