ЗВІТ: Допомога у проведенні Кубку світу зі змішаних єдиноборств

2 квітня 2015 року до благодійного фонду «Розвиток Громади» надійшло звернення від Президента Львівської асоціації професійного боксу Янчишина С. М. щодо надання матеріальної допомоги для проведення відкритого Кубку Світу з ММА (змішані види єдиноборств) у розмірі 10 тис. грн.

Звичайно ж, наш благодійний фонд, як організація, першочерговою метою діяльності якої є провадження ефективної благодійної діяльності, зокрема, для сприяння пропагування на теренах нашої держави здорового способу життя, стимулювання креативності і розкриття потенціалу молоді, розвитку її талантів та здібностей, не міг не погодитися на підтримку проведення такого значущого для всієї країні заходу, а тому підтримав вищевказану ініціативу.Однією із ключових програм нашої організації сьогодні є благодійна програма «Благодійність у майбутнє», в рамках якої реалізується Проект «Спортивні школи». Мета проекту – сприяння підвищенню рівня спортивної підготовки громадян, сприяння розповсюдженню масового спортивно-оздоровчого руху, пропаганда здорового способу життя, залучення молоді до зайняття спортом. В його рамках нашою командою уже реалізовано ряд надзвичайно актуальних сьогодні ідей, зокрема, надано допомогу у відкритті СК «Легіон Львів», на базі якого й забезпечується, перш за все, навчання змішаних видів єдиноборств кваліфікованими тренерами. При цьому, одним із ключових аспектів діяльності даного клубу є надання, за сприянням Фонду, соціальної підтримки соціально-незахищеним громадянам у реалізації їх спортивних прагнень.

Сьогодні, ми хочемо подякувати усім небайдужим, хто долучається разом з нами до такої благодійної справи. Дякуємо за виявлення інтересу та підтримку у здійсненні нашої діяльності. Крім того, закликаємо Вас до партнерства у реалізації спільних ідей. Тільки спільними зусиллями ми можемо змінити країну, і лише добрими справами - зробити світ кращим! Відкрита благодійність – крок у майбутнє!