Кольорова країна. Проект покликаний зробити світ дітей кольоровим!

3 липня 2015 року до благодійного фонду «Розвиток Громади» надійшло звернення від завідувача Притулку для дітей Служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації з проханням естетичного оформлення бетонного паркану, що огороджує територію закладу.

У Притулку перебувають діти від 3 до 18 років, які опинилися поза межами сімейного виховання та батьківської опіки, ті, які потребують максимального захисту не лише держави, а громадськості загалом. Такі діти потребують особливої уваги. Усі разом ми повинні творити для них кольоровий світ: світ радості, добра, казок.

Саме тому наша команда вирішила невідкладно запустити проект «Кольорова країна», головною метою якого було зробити територію притулку яскравішою, веселішою, добавити нотки оптимізму, а також приділити увагу дітям, які там проживають. Ми прагнули показати, що є люди яким не байдужа їхня реальність, і що завжди можна все змінити, добавивши кольори в своє життя. Крім того, основною ціллю нашої діяльності стало бажання зробити дітям подарунок у вигляді позитивних емоцій, створити атмосферу свята та приємного очікування чогось нового в процесі реалізації проекту.

Ми прагнули залишити якнайкращі враження. Надати можливість дітям проявити свої таланти під час оформлення стіни, дати волю фантазіям у творчому дусі.

Надіємося, відчуття колективної роботи залишили незабутні спогади для дітей! А різнобарвний малюнок стане місцем роздумів дітей та формування позитивних емоцій!

Дякуємо небайдужим митцям (Ірина Кабиш, Дарія Турина та Іван Твердун), а також благодійникам – Ірина Хмарська, Андрій шифер та його друзям, іншим небайдужим благодійникам, що долучилися до наших ініціатив! Загальна сума витрат на закупівлю товарів становила – 3719 грн. 00 коп.

 

Голова благодійного фонду «Розвиток Громади»
Соломія Старосольська