У Львові відбувся фестиваль до Дня Конституції України

28 червня у парку «Горіховий Гай» ГО «Розвиток Громади» спільно з Lviv Film Center та roduna_fest організували святкові заходи до Дня Конституції.

На площі перед кіноцентром «Горіховий» гостей фестивалю чекали виступи гурту «Вишиванка», співачки Злата, співака Святослава, співачки Єви, показові виступи секції бойового гопака «Вовк», танцювального колективу «Едельвейс» і «DanceStation».

Окрім цього усі охочі взяли участь у хусткуванні від етнографа Віри Олеш, створенні «спільнокартини» (малювали портрет Пилипа Орлика), яку виставили на благодійний аукціон, кошти з якого підуть на допомогу нашим захисникам з 103-ї бригади, а також у танцювальному флешмобі і спільному виконанні українського Славня.

Для любителів рухливих і інтелектуальних ігор чекала шахова естафета і сеанс одночасної гри у зворотні шашки «піддавки» з міжнародним гросмейстером Віктором Костовським.

А на завершення фестивалю відбувся благодійний показ фільму "Іван Сила" на даху кіноцентру, виручені кошти також спрямуємо на потреби 103-ї окремої бригади ТрО ЗСУ.

Щиро дякуємо усім друзям та партнерам за допомогу у проведенні Фестивалю.

Фотозвіт можна поглянути на нашій сторінці у Facebook.

#ТворимоДоброРазом #РазомДоПеремоги! Слава Україні! Слава українським Героям!