Національний конкурс "Благодійна Україна 2022" вчергове відзначив "Розвиток громади" за благодійну діяльність

Національний конкурс "Благодійна Україна 2022" відзначив "Розвиток громади" ІІ почесним місцем на регіональному рівні.

27 червня відбулася церемонія нагородження лауреатів та переможців регіонального конкурсу «Благодійна Львівщина-2022». Захід відбувся у просторі Громадської організації «Центр ділового партнерства». Були присутніми понад 60 осіб, яких відзначали у 6-ти номінаціях. Відзнаку нам вручив голова Львівської ОВА Максим Козицький. Перше місце у нашій номінації «Регіональна благодійність» здобув потужний благодійний фонд «Карітас Львів УГКЦ». З чим вітаємо колег.

Регіональним партнером Асоціації благодійників України у Львівській області є Громадська організація «Центр ділового партнерства».
 

«Благодійна Україна 2022» вже вкотре відзначає роботу нашого фонду, який працює спільно із однойменною громадською організацією. Минулоріч нам довелося, як і усім співвітчизникам терміново спрямувати увесь людський і фінансовий ресурс, передусім, на підтримку Збройних Сил України, до яких входять воїни з організації-партнеру фонду. Одразу було закрито усі депозити, які «пішли» на допомогу захисникам та придбання необхідного обладнання. Іноді доводилося працювати, маючи всього кілька гривень на рахунку!  Попри це, ми активно продовжували займатися нашими проектами, які реалізовували до повномасштабного вторгнення окупантів, незважаючи на значні зрозумілі складнощі, тому що не могли залишити без уваги наших діточок-сиріт та самотніх людей похилого віку у геріатричних пансіонатах і хоспісах. Потужну допомогу також було надано і людям, які постраждали у зоні активних бойових дій, та після масованих обстрілів ракетами. Розширення нашої діяльності сягнуло Харківської, Чернігівської, Запорізької, Маріупольської та інших областей України. На жаль, не завжди про це можна було документовано звітувати, адже реагувати треба швидко і про папери думати часу нема. Однак велика кількість фотофактів є підтвердженням великої роботи і збільшенням числа партнерів та донорів фонду, зокрема і з-за кордону.

Дякуємо Асоціації благодійників спільно з Громадською організацією «Центр ділового партнерства», що через проведення цього конкурсу прагнуть не просто вшановувати «кращих в країні та області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які працювали на захисті нашої країни у 2022 році», а й додати натхнення та наснаги працювати далі і пишатися тими Людьми з великої літери та тими організаціями, які нас оточують.

Ми щиросердно вдячні кожному, хто в ці темні і брутальні часи знайшов можливість підтримати роботу нашої організації, тим самим долучившись до великої справи Перемоги України над рашистським загарбником. Творимо добро разом!

Слава Україні та її Героям!»
Голова благодійного фонду «Розвиток громади» Вероніка Хідченко