У Кутках Добра побували учасниці конкурсу «Міс Львів»

Сьогодні, 27 березня, учасниці конкурсу краси вчергове спільно з представниками ГО «Розвиток Громади відвідали три кімнати відпочинку та розваг для маленьких пацієнтів у Львівській міській дитячій клінічній лікарні. 

Цього разу наші активісти разом із учасницями конкурсу «Міс Львів» провідали маленьких пацієнтів алергологічного, 2-го та 3-го відділення педіатрії у дитячій лікарні, що по вул. П. Орлика. Діткам, що, на жаль, проходять там лікування, передали книги, фрукти, канцтовари, настільні розважальні та повчальні ігри, а також печиво, що власноруч спекли львівські красуні. А ще учасниці конкурсу краси подарували малечі хороший настрій та побавились з ними різними дитячими іграми.

Вже найближчим часом знову навідаємо «Кутки Добра», адже усі ці спеціалізовані дитячі кімнати відпочинку постійно потребують оновлення асортименту іграшок, книг та канцтоварів. Хто бажає долучитись та допомогти реалізовувати соціальний проект звертайтесь за телефоном: +38(068) 492-60-26 (Софія). Творимо добро разом!

Нагадаємо, ГО «Розвиток Громади», за сприяння однойменного благодійного фонду», з 2016 року почала відкривати та наповнювати іграшками, книгами, канцтоварами та різноманітних дитячим приладдям спеціальні кімнати - «Кутки Добра», де маленькі пацієнти разом із батьками можуть побавитись та відволіктись від лікування. На Львівщині вже відкрито вісім таких «Кутків Добра», аби підтримати малечу, що проходять лікування у Львівських медзакладах.