The winner in the nomination "a leg kick" become the activist of the NGO “Community Development” (“Rozvytok Hromady”) – Roman Perejma

23 жовтня у Львові, в нічному клубі «THE GAS STATION», провели турнір по силі удару. Тішить той факт, що саме в нашому місті започаткували такий вид спорту.

Ініціатором проведення турніру став львів’янин – Роман Гуц. Він зібрав чимало охочих помірятись силою. Чи не вперше можна було побачити стільки кремезних чоловіків в одному місці.  Серед них були представники армреслінгу, боксу, кік-боксингу, рукопашного бою, бойового самбо, пауерліфтингу, бодібілдингу, ушу, тхеквондо, тайського боксу, бойового гопаку, важкої атлетики, карате, фрі-файту, кунг-фу, змішаних єдиноборств ММА, панкратіону, боротьби і навіть легкої атлетики та кульової стрільби.

Гаслом змагань було – «Ні війні!».  Цей надпис прикрашав і силомір, по якому щосили били спортсмени. Така демонстрація фізичної підготовки  одразу позбавляє бажання в усіх недоброзичливців зазіхати на нашу землю.

Чоловіків з найсильнішим ударом визначали у трьох номінаціях:
- удар рукою класичним стилем (передньою частиною кулака);
- удар рукою вільним стилем (як завгодно – долонею, передпліччям і т.д.);
- удар ногою.

Переможцем в номінації «Удар ногою» (до 90кг) став активіст ГО «Розвиток Громади» - Роман Перейма. 

Також на змаганнях був присутній відомий український боксер Андрій Котельник – срібний призер Олімпійських Ігор, чемпіон світу за версією WBA. Він припустив, що більше шансів на перемогу мають боксери, адже вміють правильно, та й силомір з вигляду дуже нагадує боксерський мішок.

Переможці та призери чемпіонату отримали медалі та «ударні» сертифікати на знак своєї суперсили, цінні подарунки від партнерів турніру. На змаганнях українські чоловіки вкотре довели, що є найсильнішими