Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У конкурсі “Розвиток майбутнього” відібрали ще двох фіналістів | Громадська Організація — Розвиток Громади

У конкурсі “Розвиток майбутнього” відібрали ще двох фіналістів

На цьому тижні пройшла зустріч з фіналістами конкурсу «Розвиток майбутнього». Ними стали п’ять команд, що були обрані голосуванням у мережі Facebook, та 2 команди, які найбільше сподобались експертам. Нагадаємо, що за умовами конкурсу, за призовий фонд у розмірі 130 тисяч змагатимуться 7 стартаперів.

Експерти обрали проекти – «Соціальна мережа ISCHOOL» та «Великого бажайте».
 
«Зараз дуже важкий час для нашої країни, проте нам не можна забувати про моральні цінності, підвищення культури серед молодого покоління», – сказала в інтерв’ю одна з керівників проекту Марта Козицька.
 

Авторами проекту «Великого бажайте» є 9 студентів Українського Католицького Університету. Стартап планується реалізувати спочатку у місті Львові, а за деякий час перейти на всеукраїнський рівень. В рамках проекту група студентів має на меті провести серію тренінгів для молоді по підвищенню морального, культурного та духовного рівнів свідомості.
 
«Особливу роль у нашому проекті відіграють релігійні, етичні, моральні цінності, які ми хочемо прищепити всій нашій молоді від Заходу і до Сходу, від Півдня і до Півночі», – зазначається в програмі «Великого бажайте».
 

Головна мета проекту «Соціальна мережа ISCHOOL» – налагодження комунікації між вчителями і батьками, контроль останніми діяльності дітей у школі. В ході реалізації стартапу проектна група буде розробляти сайт, за допомогою якого вчителі зможуть продемонструвати успішність учнів їхнім батькам. Також ціль команди – зробити соціальну мережу доступну всім людям. Таким чином, доступ до ISCHOOL буде у всіх школах, а вчителі, які вноситимуть інформацію зі шкільних журналів, матимуть додатковий прибуток.
 
«При відсутності доступу до Інтернету батьки можуть отримувати інформацію за допомогою смс-розсилки 1 раз на тиждень», – одна з переваг стартапу.